Kariéra

Kariéra

Rozjeď to s námi po správné koleji.

Aktuálně hledáme zaměstnance na pozici:

DISPEČER/DISPEČERKA,

STROJVEDOUCÍ,

MECHANIK/ELEKTROMECHANIK

Aktuálně hledáme zaměstnance na pozice:

DISPEČER // STROJVEDOUCÍ // MECHANIK/ELEKTROMECHANIK // VEDOUCÍ POSUNU

Zaujala vás některá z nabídek uvedených níže? Dejte nám vědět, o jakou pozici máte zájem a zašlete svůj strukturovaný životopis na email: kariera@vychodoceskadraha.cz

DISPEČER ŽELEZNIČNÍ DOPRAVY

Máš organizační a analytické myšlení? Baví tě práce s lidmi? Dejte nám o sobě vědět, rádi se s vámi potkáme.

Pracoviště: Česká Třebová

Co vás na pozici čeká?

  • Organizace provozu vlaků - nasazování lokomotiv a personálu
  • Plánování, řízení koordinace a kontrola práce podřízených zaměstnanců ve směně (vlakvedoucí, strojvedoucí, ...) - Hlídání zákonných odpočinků
  • Plánování, sledování a kontrola oběhů lokomotiv
  • Koordinace jízdy vlaků s ostatními partnerskými dopravci, komunikace s obchodními partnery a složkami řízení provozu správy železnic
  • Vedení provozní agendy, práce s interními a externími systémy
  • Nabízení volných kapacit externím zákazníkům

Co nabízíme

  • Výborné motivační finanční ohodnocení
  • Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Stabilní zaměstnání a práci v přátelském prostředí
  • Služební telefon + notebook (i pro soukromé účely)
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Výroční benefity
  • Možnost vzdělávání

Co požadujeme?

  • Analytické myšlení, výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Praxe na podobné pozici min. 1 rok
  • Znalost zákoníku práce a železniční problematiky
  • Odolnost vůči stresu, schopnost najít řešení při mimořádných situacích
  • Orientace na zákazníka
  • Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
  • Znalost práce na PC na uživatelské úrovni (Excel, Word, Outlook)
  • Středoškolské vzdělání s maturitou

STROJVEDOUCÍ

Co vás čeká na pozici STROJVEDOUCÍ?

  • Obsluha a řízení hnacích vozidel.
  • Vedení evidence v deníku hnacího vozidla

Co od vás požadujeme?

  • licenci strojvedoucího
  • zdravotní a psychologickou způsobilost (podle Vyhlášky MD 101/1995 Sb.)
  • praxe na pozici min. 1 rok
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • ochotu učit se novým věcem

Co vám nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci v přátelském kolektivu a osobní přístup
  • hrazení ubytování mezi směnami
  • příspěvek na dojíždění, po zkušební době IN100 nebo ONE TICKET na 365 dnů
  • služební telefon + tablet i pro soukromé účely
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • pravidelná školení, možnost odborného a profesního rozvoje
  • působnost po celé ČR

MECHANIK/ELEKTROMECHANIK KOLEJOVÝCH VOZIDEL

Východočeská dráha s.r.o. hledá nové kolegy do týmu mechaniků/elektro mechaniků kolejových vozidel.

Co Vás čeká?

  • provádění údržeb, oprav a seřizování kolejových vozidel nebo jejich částí
  • jednosměnný provoz, v České Třebové

Co musíte znát, mít a umět?

  • pečlivost a proaktivní přístup
  • praxi v oboru
  • spolehlivost a samostatnost při řešení úkolů
  • manuální zručnost
  • znalost ČKD motorů výhodou
  • zdravotní způsobilost
  • Elektromechanik - elektro kvalifikaci
  • Zájem učit se novým věcem

Co Vám nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Lidský přístup v zázemí stabilní společnosti
  • Pravidelná školení, možnost odborného a profesního rozvoje

Zaujala vás naše nabídka?

- brigádně: VEDOUCÍ POSUNU, VLAKVEDOUCÍ s praxí v nákladní železniční dopravě

  • praxi v železničním provozu, zkouška dle pozice

Pošlete nám nezávaznou poptávku nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů