Kariéra

Kariéra

Rádi bychom rozšířili naši železniční rodinu. Rozjedete to s námi?

Nabízíme pracovní pozice: STROJVEDOUCÍ, VOZMISTR, VEDOUCÍ POSUNU s praxí v železniční nákladní dopravě.

Své životopisy nám můžete zasílat na kariera@vychodoceskadraha.cz

Hledáme zkušené STROJVEDOUCÍ

Co vás čeká na pozici STROJVEDOUCÍ?

Obsluha řízení hnacích drážních vozidel (lokomotiv) na infrastruktuře v České republice na dráhách celostátních, regionálních, místních a vlečkách.

Co od vás požadujeme?

  • licenci strojvedoucího
  • zdravotní a psychologickou způsobilost (podle Vyhlášky MD 101/1995 Sb.)
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • ochotu učit se novým věcem

Co vám nabízíme:

  • zaměstnanecký poměr na plný úvazek i na dohodu
  • obsluha různých druhů, typů drážních vozidel
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • osobní přístup
  • pravidelná školení, možnost odborného a profesního rozvoje
  • působnost po celé ČR

Hledáme VOZMISTRY, VEDOUCÍ POSUNU, VLAKVEDOUCÍ s praxí v nákladní železniční dopravě

  • praxi v železničním provozu (zkouška SZDC D-04)
  • zdravotní způsobilost

Pošlete nám nezávaznou poptávku nebo se zeptejte na cokoliv

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů